sygnet m

APARTAMENTY ADAMIECKIEGO

Zamieszkaj w Centrum Widzewa

Wyobraź sobie lepszą jakość życia: bez stania w korkach, gdyż wszędzie masz blisko; w otoczeniu pięknej architektury i w dobrym sąsiedzkim towarzystwie; w zieleni – czy to przydomowego ogródka, czy łatwo dostępnych terenów zielonych. Apartamenty Adamieckiego są unikalną nową inwestycją na Widzewie Wschodnim. Ciesz się wygodą doskonałej lokalizacji i wysmakowaną architekturą i doskonałą jakością nowoczesnego budownictwa na najwyższym poziomie technologicznym.

adamieckiego apartamenty widzew

MAŁE MIASTO W WIELKIM MIEŚCIE

Widzew Wschód jest niezwykle popularną wśród Łodzian lokalizacją, bo tu po prostu mieszka się wygodnie. Szeroki wybór punktów handlowo-usługowych, banków, siłowni i wszystkiego co ułatwia codzienne funkcjonowanie, jest w zasięgu spaceru. Rodzice doceniają mnogość dobrych szkół ze świetnym zapleczem sportowym, wyposażonych w baseny i boiska.

 

Niewątpliwą zaletą jest wygodny dojazd do centrum, zarówno samochodem jak i świetnie skomunikowanym transportem miejskim. Dla podróżujących dalej, kluczowy jest dworzec PKP Łódź Widzew, skąd dojedziemy do Warszawy w trochę ponad godzinę, trasa W-Z i bliski wjazd na autostradę.

 

Widzew Wschód to wygoda małomiasteczkowego życia i wielkomiejskie atrakcje na wyciągnięcie ręki.

PONADCZASOWY STYL

Przyjemność przebywania w pięknie zaprojektowanym otoczeniu jest jednym z ważniejszych elementów wysokiej jakości życia. Dlatego projektując Apartamenty Adamieckiego, nasi architekci skupiali się nie tylko na użytkowych aspektach budynku, ale i na estetyce proponowanych rozwiązań. W efekcie powstała bryła o nowoczesnej architekturze w ponadczasowym stylu.

 

Z wyjątkową starannością skupiliśmy się na częściach wspólnych, ponieważ wiemy że to one tworzą atmosferę budynku i budują wspólnotę mieszkańców. Naszą ambicją jest tworzenie miejsc, w których chce się przebywać dlatego lobby, wysmakowane wzorniczo korytarze cieszą oko i zachęcają do wspólnych aktywności.

adamieckiego apartamenty widzew
adamieckiego apartamenty

MIESZKANIA SZYTE NA MIARĘ

Apartamenty Adamieckiego to 51 mieszkań od 1 do 4 pokoi, dzięki czemu każdy może znaleźć lokum idealnie dopasowane do własnych potrzeb.

 

Każde z mieszkań zostało zaprojektowane w przemyślany sposób, tak aby zmaksymalizować użytkowość układu oraz zapewnić mieszkaniu idealną ekspozycję słoneczną o każdej porze roku, z której można się cieszyć na własnym balkonie lub tarasie.

 

Wyjątkową propozycją jest dwupoziomowy Penthouse, wyposażony w duży taras (33m2) o powierzchni ponad 100 m2 i salon o wysokości 6 m.

ŻYCIE BEZ SAMOCHODU

Choć sami kochamy motoryzację, wiemy również jak poważnym źródłem stresu są ciągłe dojazdy i stanie w korkach. Dlatego mówiąc o lepszej jakości życia, proponujemy zamieszkanie w miejscu umożliwiającym życie bez samochodu.

 

Z oddalonego od Apartamentów Adamieckiego o kilka minut spaceru dworca PKP Łódź Widzew dojedziemy do Warszawy nawet w 1 godzinę 10 minut! Szybkie połączenia są dostępne również do innych miast wchodzących w skład systemu Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

 

Do centrum Łódź Fabryczna dojedziemy w 5 minut, a w przyszłości do średnicowego tunelu pod Łodzią, który będzie zarówno elementem Transeuropejskiej Sieci Transportowej TEN-T, jak i naziemnym metrem dla Łodzi z przystankami: Zielona/Kościuszki oraz Manufaktura.

BLISKA ZIELEŃ

Niewiele aktywności obniża poziom stresu równie skutecznie, co praca w ogrodzie; dlatego właścicielom mieszkań na parterze umożliwiamy korzystanie z przyległych do nich działek. Własny ogród w centrum miasta jest luksusem, a nic nie cieszy tak bardzo jak samodzielnie wyhodowane kwiaty za oknem lub świeża bazylia prosto z ogródka.

 

Dla osób preferujących kontakt z przyrodą w bardziej dynamiczny sposób zapewniamy bliski dostęp do wspaniałych terenów leśnych i rekreacyjnych: Arturówka i Las Łagiewnicki znajdują się w odległości 10 minut kolejką a atrakcje w Parku na Zdrowiu są oddalone o zaledwie 15 minut.

Call Now Button